DEVAM ETMEK İÇİN SÜRÜKLEYİN

İPLİK

Üretimin tüm aşamalarında kontrol noktaları oluşturduk. Deneyimli mühendislerimiz ürün kabul kontrollerini, süreç kontrollerini ve ürün final kalite kontrollerini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor. Tüm ekipmanları ileri teknolojiye sahip olan üretim bölümlerinde üretilen iplik, dokuma, örme, kadife, boya, apre proseslerinin her safhasında kalite kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Laboratuvarlarımızda her türlü hammadde, yarı mamul, mamul ve ürün analiz edebilme kabiliyetine sahibiz.

ÖZEL İPLİKLER

DOKUMA

Yüksek teknolojiye sahip dokuma üretim hattımızda yüksek kalitede dokuma kumaş üretimi yapıyoruz. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak makine parkurumuzu her dönem yenileyerek, günlük 82 000 metre, yılda 30.000.000 metre kumaş dokuma kapasitesi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına geniş bir spekturumda cevap veriyoruz.

ÖRME

Mühendislik deneyimi ve yaratıcılığımızı örme kumaşla buluşturuyoruz ve ARGE çalışmalarımız doğrultusunda günün moda ve tasarım çizgilerine uygun örme kumaşları, günün ileri teknolojilerine sahip örgü kumaş makinelerinde üretiyoruz. 8.500 m² kapalı alana yayılmış geniş üretim hattımızda, günlük 200 ton, yıllık 73 000 ton örgü kumaş üretimi gerçekleştiriyoruz.

Tesislerimizde ürettiğimiz kumaşların %80'ini ev tekstili sektörü sektörünün ihracata yönelik üretimlerinde kalan kısmını ise başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere 100'ün üzerinde ülkeye ihraç ediyoruz.

KADİFE

Kadife bizim için geçmişi günümüze bağlayan bir klasik. Kadife üretimini son teknolojiyle buluşturuyoruz ve modern tasarımlarla yeni trendler oluşturuyoruz. Döşemelik kumaş, perdelik kumaş ve hafif halı üretiminde müşterilerimize geniş renk ve tasarım seçenekleri sunuyoruz. Üretim hattımızda, günlük 200 ton, yıllık 73 000 ton kadife kumaş üretimi gerçekleştiriyoruz. Tesislerimizde ürettiğimiz kadife kumşların %80'ini ev tekstili sektörünün ihracata yönelik üretimlerinde kalan kısmını ise başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere 100'ün üzerinde ülkeye ihraç ediyoruz. Kadife üretimi kapasitemizi yeni teknoloji yatırımlarıyla arttırmaya devam ediyoruz.

FLOK

21. yüzyılın parlayan yıldızı, teknolojinin günlük hayatımıza kazandırdığı flok kumaş, zengin dokusuyla, yumuşak tuşeşiyle artık evlerimizdeki yerini almaya başladı. Son teknoloji ürünü makine parkurlarıyla ve günlük ev tekstili sektörü ton, yıllık ev tekstili sektörü ton üretim kapasitemizle gelişen dünyanın bu teknolojik ürününü müşterilerimize sunyoruz.

DESEN

Günün tasarım ve moda trendlerine uygun renk, desen ve dokularda kumaşlar üretiyoruz. Deneyimli yaratıcı ekibimizsürekli modaya yön veren yeni tasarımlar geliştirmek ve mekanlara yaşam enerjisi katan kumaşlar tasarlamak için çalışıyor. Ayrıca dünyanın önde gelen trend uzmanları, tasarımcı ve tasarım stüdyoları ile de iş ortaklıkları kurarak kendi modamızı oluşturuyor ve sınırsız örgülendirme seçeneği ile tüm dünyaya sunuyoruz.

BOYA

Doğanın güzelliğini oluşturan tüm renkleri iplik ve kumaşlarımıza yansıtıyoruz. Bobin, çile ve kumaş boyama işlemlerini yapabilen ileri teknoloji makinalara sahip boya hattımızda, yılda 5.000 ton iplik ve 2.500 kilometre kumaş boyayabiliyoruz. Kendi renk skalamızın yanı sıra gelişmiş laboratuvar teknolojileri ve geniş boya hattımız ile Avrupa Birliği standartlarına uygun boyar madde ve kimyasallar kullanarak müşterilerimizin özel taleplerine çok geniş bir skalada çözümler üretiyoruz.

APRE

Müşteri talepleri doğrultusunda istenilen apre işlemlerini (aloe vera, yanmazlık, leke tutmazlık, anti bakteriyel v.s.) en yeni uygulama teknikleri ve dünya standartlarında bir kalite ile kumaşlarımıza uygulayabiliyoruz. Pazarın ihtiyaçlarına hızlı ve sağlıklı yanıt verebilmek için kimyasal tedarikçilerle sürekli işbirliği içindeyiz. Apre işlemlerimizde çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, TSE standartlarına uygun kimyasallar kullanıyoruz.

ÖZEL APRELER

KALİTE KONTROL

Üretimin tüm aşamalarında kontrol noktaları oluşturduk. Deneyimli mühendislerimiz ürün kabul kontrollerini, süreç kontrollerini ve ürün final kalite kontrollerini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor.

Tüm ekipmanları ileri teknolojiye sahip olan üretim bölümlerinde üretilen iplik, dokuma, örme, kadife, boya, apre proseslerinin her safhasında kalite kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Laboratuvarlarımızda her türlü hammadde, yarı mamul, mamul ve ürün analiz edebilme kabiliyetine sahibiz.

ARGE

Değişen çevre koşullarını ve insan ihtiyaçlarını gözeterek ARGE, insan kaynağı ve teknoloji yatırımları yapıyoruz.İleri teknik ve teknolojik donanıma sahip ARGE bölümümüz ile sürekli gelişen kumaş teknolojilerini yakından takip ediyor, sektördeki inovasyona katkı sağlıyoruz.

LOJİSTİK

Geri dönüşümlü madde kullanımını önemsiyoruz. Müşterilerimiz için ürünlerimizi ömrünü uzatacak şekilde ambalajlıyor ve klimatik koşulları denetlenen alanlarda, bilgisayar yazılımıyla desteklenmiş adresleme sistemiyle depoluyoruz. Ürünlerimizin müşterilerimize kusursuz ve zamanında ulaşması için tüm lojistik ağları en etkin şekilde kullanarak 100'üaşkın ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz.

İLETİŞİM

formu

Daha fazla bilgi için tıklayın.

kapat

İLETİŞİM

formu

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN.

Satış